Digitális Oktatás

Kedves Szülők!

A Kormány által 2021. március 4-én bejelentett, majd 5-én kihirdetett rendkívüli intézkedés alapján 2021. március 8-tól a tanulók ismét nem látogathatják az iskolánkat!

Az EMMI 17/2021. (III.5.) EMMI határozata értelmében 2021. március 8. napjától 2021. március 31. napjáig az iskolákban a nevelés-oktatás tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre. A tananyag kijelölése, a tanulási folyamat ellenőrzése és támogatása a pedagógusok és a tanulók online kapcsolatában történik.

Ezt követi a tavaszi szünet. Az első tanítási nap a szünet után 2021. április 7.

A tanulók által ismert Classroom felületen folyik az oktatás. A digitális oktatás megvalósítása a szaktanárok feladata! Hogy ezt az említett felületen hogyan és milyen szervezésben végzik, ez az ő kompetenciájuk. A készségtárgyak kivételével a feltöltött tananyagon kívül hetente több online órát is tartanak. Ha szükséges, magyarázzák a tananyagot, és különböző lehetőségeket biztosítanak a gyakorlásra is! Kérem a tisztelt Szülőket, kísérjék figyelemmel, hogy gyermekük ezen a felületen követi a tanórákat!
A tanórák az eredeti órarend szerint lesznek tartva, a csengetési rendünknek megfelelően.

Amennyiben valakinek nem áll rendelkezésre a digitális oktatásra megfelelő eszköz, korlátozott számban tableteket tudunk biztosítani az online oktatás idejére. Ezt az intézményvezetőnek kell telefonon jelezni (csak szülő hívását tudom figyelembe venni).

A tanulók étkeztetésével kapcsolatos közlemény a Honlapunkon olvasható.

Az intézményünk ügyeletet tart munkanapokon 8.00-16.00. Kérem, problémájukat telefonon jelezzék.

Kérem a Tisztelt Szülőket, hogy folyamatosan kísérjék figyelemmel az iskolánk honlapját, mert minden változást itt jelzünk. Arra is kérem Önöket, segítsék a munkánkat és azt, hogy ebben a megváltozott helyzetben is tudjanak a gyermekeik tanulni.

Hajdúszoboszló, 2021. március 5.

Tisztelettel:
Patai Anikó