MEGHÍVÓ

„AZ EGÉSZSÉG MENŐ A GYERMEKEINKÉRT-JÖVŐNKÉRT ALAPÍTVÁNYNÁL” CÍMŰ PROJEKT EGÉSZSÉGNAP SZAKMAI PROGRAMRA
A Gyermekeinkért- Jövőnkért Alapítvány tisztelettel meghívja Önt az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében, az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával megvalósuló „Az egészség menő a Gyermekeinkért- Jövőnkért Alapítványnál” című, EFOP-1.8.5-17-2017-00111 azonosító számú pályázat keretében „Főzőverseny” szakmai programra, mely az alábbiak szerint kerül megrendezésre:

IDŐPONT: 2018. május 24.
HELYSZÍN: Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola

PROGRAM:
08:00 – 11:00 Az iskola tankonyhájában a gyerekek kedvencei egészségesen a 6.b és a 8.b osztály az esemény fővédnöke

Megjelenésére feltétlenül számítunk!

MEGHÍVÓ

„Az egészség menő a gyermekeinkért-jövőnkért alapítványnál” című projekt egészségnap szakmai programra

A Gyermekeinkért- Jövőnkért Alapítvány tisztelettel meghívja Önt az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program keretében, az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával megvalósuló „Az egészség menő a Gyermekeinkért- Jövőnkért Alapítványnál” című, EFOP-1.8.5-17-2017-00111 azonosító számú pályázat keretében „Egészségnap” és „Főzőverseny” szakmai programra, mely az alábbiak szerint kerül megrendezésre:

IDŐPONT:     2018. március 22.

HELYSZÍN:  Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola

PROGRAM:

08:00 – 11:00           Salátabár az iskola ebédlőjében

09:00 – 09:45           Katus Attila edző, életmód-tanácsadó, világ- és Európa-bajnok sportoló közös aerobic órája az iskola tornatermében

09:45 – 10:30           Katus Attila életmód (mozgás és helyes táplálkozás) tanácsai az iskola tornatermében

14:00 – 15:00           Salátabár az iskola ebédlőjében

Megjelenésére feltétlenül számítunk!