A PÉNZ7 sikerei a Bárdosban

Több tanuló figyelmét felkeltette a PÉNZ7 programjai. Országos versenyekre neveztek vagy  csak a pénzügyi tudásukat fejlesztették, a pénzügyi tesztek kitöltésével. Ezáltal boldogon vásároltak a Pontboltban.

A PénzOkos Kupa c. versenyen megyei elődöntőn 4. helyezés ért el Nagykéri Korinna, Lovas Dóra, Susán Lora és Szilágyi Kiara csapata.

A Vigyázz Kész Pénz c. versenyre 3 csapat is nevezett. Közülük a 3. osztályos Fekete Panna, Susán Lotti, Balog Boglárka, Tóth Ábel, Török Alíz együttese jutott tovább a regionális fordulóra. A versenyekre a felkészülést Ungainé Vértesi Tímea segítette.

A pontvelem.hu oldalon aktívak a tanulóink,  folyamatosan kapjuk a csomagokat, amiket a diákok a helyes teszt kitöltésért cserébe levásárolhatnak.